Çınar Barutçu - Eren Vurdem Kimdir?

Reklamlar
İnadına Aşk dizisi oyuncularından Eren Vurdem Çınar Barutçu rolü ile dizimize dahil oldu. İnadına Aşk Çınar karakteri, tam bir Karadeniz erkeğidir. Karadenizli bir ailenin ortanca oğlu olan Çınar, bir gemi mühendisidir ve ailesinin Trabzon'da sahip olduğu tersanenin İstanbul ofisini yönetmektedir. İşi dışındaki hayatını küçük kızkardeşi Defne'ye bekçilik etmeye adamıştır ve bu konuda maçoluğun en şahaser örneklerini başarıyla sergilemeyi sürdürmektedir. Bir anda parlayan öfkesiyle, hayatını zehir ettiği kardeşinin üzülmesine dayanamayan kocaman yüreğiyle, cin gibi zekasıyla tam bir laz uşağı olan Çınar'ın hayatta en önem verdiği şey ailesi ve muhafazakar değerleridir. Ancak kardeşine asıldığını düşündüğünü Yalın'ı dövmek için Arass Teknoloji'ye gittiği gün Yeşim Aras'la karşılaşınca, dünyası alt üst olur. Bu ikoncan prensese ilk görüşte tutulmuştur ve bugünden sonra Çınar'ın inandığı her şey büyük bir tehlike altındadır. Bakalım Çınar aşkı uğruna inandığı değerlerden vazgeçebilecek mi?

Eren Vurdem Kimdir?

İnadına Aşk Dizisinde Karadenizli Çınar Barutçu rolünde oynayan oyuncumuz Eren Vurdem, 7 Ekim 1988 tarihinde Konya'da dünyaya gelmiştir. Haliç Üniversitesi/Konservatuar/Tiyatro Bölümü mezunu olan Eren Vurdem daha önce bir çok dizide oynamıştır. Şubat, Şefkat Tepe ve Arka Sokaklar oynadığı bazı dizilerdir. Eren Vurdem İnadına Aşk Çınar karakteriyle kıskanç ve tutucu bir aşık rolünde karşımıza çıkacak.

inadına aşk çınar barutçu kimdir, inadına aşk çınar gerçek adı, inadına aşk dizisi çınar eren vurdem biyografisi, eren vurdem twitter instagram hesabı, eren vurdem boyu yaşı kilosu burcu
Reklamlar
Çınar Barutçu - Eren Vurdem Kimdir? Rating: 4.5 Diposkan Oleh: DO Admin

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder