Defne Barutçu - Açelya Topaloğlu Kimdir?

Reklamlar
İnadına Aşk Defne
İnadına Aşk dizisinin kadın başrol karakteri İnadına Aşk Defne Barutçu'yu ünlü oyuncu Açelya Topaloğlu canlandıracak. Açelya Topal oğlunun aşk yaşayacağı Yalın Aras karakterinde ise son dönemlerin parlayan erkek oyuncusu Can Yaman'ı izleyeceğiz. İnadına Aşk Defne, çok zeki, çok inatçı ve çok geveze bir laz kızıdır. Her durumda haklıdır ve çenesiyle insanları bezdirip istediğini elde etmek konusunda bir dünya markasıdır. Bu konuda o kadar yeteneklidir ki, kainatın en maço ailesi olan Barutçuları ikna edip İstanbul'da okumayı, bölümünü birincilikle bitirerek bilgisayar mühendisi olmayı ve hayallerinin şirketi Arass Teknoloji'de işe kabul edilmeyi başarmıştır. Bu büyük başarı hikayesinden sonra artık sıra aşktadır ve Defne birbirinden maço üç abiyle büyüdüğü için haklı olarak aşık olacağı erkeğin son derece açık görüşlü ve romantik bir adam olmasını beklemektedir. Ancak Arass Teknoloji'nin güçlü patronu Yalın Aras'la karşılaşmak, Defne'nin hayatında ilk defa çaresiz kalmasına yol açar. Çünkü bu plaza görünüşlü modifiye kalas, Defne'nin hayatında gördüğü en anlayışsız, en kütük, en yola gelmez adamdır! Ama Defne'nin lügatında başarısızlık diye bir sözcük yoktur ve bu laz kızı söz konusu teknokütükten anlayışlı, romantik, modern ve körkütük aşık bir koca yontmadan durmayacaktır. Bakalım Defne çenesiyle ve güzelliğiyle Yalın'ı yola getirmeyi becerebilecek mi?

Açelya Topaloğlu Kimdir?

İnadına Aşk dizisinde Defne karakteriyle izleyeceğimiz Açelya Topaloğlu 19 Kasım 1986 tarihinde İzmir'de dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarından itibaren Üniversiteye kadar olan dönemde dans ile ilgilenen Açelya Topaloğlu, Tan Sağtürk Dans Okulu Modern Dans bölümünde dans eğitimi almıştır. Kısa bir süre Anadolu Ateşi Dans Grubunda yer almıştır. Annesinin büyük desteği ile Üniversite çağına yaklaştıkça tiyatroya daha çok ağırlık vermiş, 2008-2009 yılında MSM-Actor Studio 'da müzikal eğitimi alıp 2009 yılında MSM-Konservatuvar Tiyatro Bölümü 'nü kazanıp 2013 yılında mezun olmuştur. Daha önce Aşk Yakar, Arka Sokaklar, Eve Düşen Yıldırım ve son olarakta Kaçak Gelinler dizilerinde rol alan başarılı ve güzel oyuncu Açelya yeni dizisi Fox Tv İnadına Aşk dizisiyle yeniden izleyiciyle buluşacak.

inadına aşk defne kimdir, inadına aşk dizisi defne gerçek adı, inadına aşk açelya topaloğlu, açelya topaloğlu fotoğrafları resimleri, açelya topaloğlu kaç yaşında boyu kilosu burcu, açelya topaloğlu twitter instagram facebook hesabı, açelya topaloğlu biyografisi
Reklamlar
Defne Barutçu - Açelya Topaloğlu Kimdir? Rating: 4.5 Diposkan Oleh: DO Admin

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder