Ezgi Aksoy - Cevahir Turan Kimdir?

Reklamlar
İnadına Aşk Ezgi Aksoy karakterini canlandıracak olan isim Cevahir Turan olacak. Ezgi Aksoy, Deniz Aras ile yaşayacağı aşkla izleyicilerin karşısına çıkacak. Defne'nin ev arkadaşı ve aynı zamanda yengesinin kardeşi olan Ezgi, idealist bir doktordur. Kokoş ablası Leyla'nın aksine, süsle püsle hiç ilgisi yoktur. Kız muhabbetlerinden haz etmez, duygusal değildir ve Defne'yi hayatın onun karşısına çıkardığı bir imtihan gibi görmektedir. Ezgi'nin hayatta en gıcık olduğu şey, çapkın playboylardır. Fakat gecelerin prensi, modern Kazanova Deniz Aras'la karşılaştığı an, hayattaki asıl imtihanının bu tatlı serseriye kapılmak olduğunu anlayacaktır. Fakat Ezgi kaya gibi sert bir kızdır, Deniz denilen o paparazzi ikonuna bu sefer yanlış kuşun peşine düştüğünü anlatmak gerekiyorsa, Ezgi bunu büyük bir zevkle başaracaktır.

Cevahir Turan Kimdir?

İnadına Aşk Dizisi Ezgi karakterini oynayacak oyuncumuz Cevahir Turan, 5 Haziran 1988 tarihi, İstanbul doğumludur. Oyuncumuz 27 yaşındadır. İlk ve orta öğretimini Hollanda almıştır. Uzun yıllar Hollanda’da yaşamıştır, çok iyi Türkçe konuşmaktadır. Son olaran Kızılelma Dizisinde yaklaşık 10 bölüm Ruken karakterini canlandırmıştır. Cevahir Turan İnadına Aşk Dizisinde Cem Belevi'nin sevgilisi rolünde olacak.

inadına aşk ezgi gerçek adı, inadına aşk ezgi aksoy kimdir, inadına aşk ezgi cevahir turan biyografisi, inadına aşk ezgi kaç yaşında boyu kilosu burcu, inadına aşk cevahir turan twitter instagram hesabı, cevahir turan fotoğrafları resimleri
Reklamlar
Ezgi Aksoy - Cevahir Turan Kimdir? Rating: 4.5 Diposkan Oleh: DO Admin

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder