İnadına Aşk Dizisi Ne Zaman Başlayacak Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Reklamlar
İnadına Aşk Dizisinin başlama tarihi belli oldu. İnadına Aşk dizisi perşembe günleri yayınlanacak. Dizinin ilk bölümü ise 2 Temmuz 2015 akşamı 21:00 da Fox Tv ekranlarında olacak. Yayın gününün perşembe olması dizinin reytinglerini olumlu etkileyecektir.

 Yaz döneminin en çok konuşulan yapımlarından birisi olacak gibi görünen İnadına Aşk dizisi Fox Tv ekranlarında izleyici ile buluşacak. Can Yaman ve Açelya Topaloğlu'nun başrol oyuncusu olduğu dizide genç ve başarılı bir oyuncu kadrosu mevcut. Romantik komedi tarzındaki dizide aşk çatışmalarını komik bir dille anlatımını izleyeceğiz. İnadına Aşk hangi gün yayınlanacak henüz netleşmiş değil. Dizinin ne zaman başlayacağına gelirsek Temmuz başında ilk bölümüyle izleyiciyle buluşması bekleniyor.  İnadına Aşk dizisinden peş peşe gelen fragmanlar dizinin başlama tarihinin yaklaştığının işareti olarak görünüyor.
İnadına Aşk 1.bölüm tarihi netleştiğinde sitemizde sizlere duyuracağız. Bizi izlemeye devam edin....

inadına aşk ne zaman başlayacak, inadına aşk hangi gün, inadına aşk hangi kanalda, inadına aşk ne zaman yayınlanacak, inadına aşk dizisi başladı mı, inadına aşk fox tv yeni dizisi
Reklamlar
İnadına Aşk Dizisi Ne Zaman Başlayacak Hangi Kanalda Yayınlanacak? Rating: 4.5 Diposkan Oleh: DO Admin

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder