Leyla Aksoy - Yeşim Dalgıçer Kimdir?

Reklamlar
İnadına Aşk dizisi Leyla Aksoy karakterini canlandıracak olan oyuncunun gerçek ismi Yeşim Dalgıçer'dir. Yeşim Dalgıçer'in hayat vereceği İnadına Aşk Leyla karakteri, iç çamaşırı tasarımcısı olan kokoş,seksi ve eğlenceli görüntüsünün altında bağımsız ve özgür bir kadındır. Hayattaki en büyük aşkı oğlu Doruk’tur. Eski kocası Toprak ve ailesi her ne kadar oğlunun isminin İdris olduğunu iddia etseler de, bu Leyla için önemsiz bir detaydır. Ailesini kaybettiğinde küçücük bir kızkardeşle yanız kalan Leyla, kardeşi Ezgi’yi okutabilmek için dişini tırnana takmış, ama buna rağmen hayatın keyfini sürmekten de geri kalmamıştır. İlk görüşte aşık olduğu Toprak’la hiç düşünmeden evlenen Leyla, iki ayrı dünyanın kolay kolay bir olamayacağını öğrenmiş ve kocasını boşamıştır. Oğlu ile Barutçu’ların İstanbul’da ki apartmanında ayaşayan Leyla’nın, eski kocası Toprak ve eski kocasının babaannesi Pembe Sultan’dan başka ailedeki her fertle arası çok iyidir. O aileyle birlikte yaşamayı oğlu için kabul ettiğini söylese de Leyla’nın kendine bile itiraf edemediği bir sırrı vardır; eski kocası Toprak’a hala aşıktır. Leyla dizinin en önde gelen kadın karakterlerinden birisi olacak gibi görünüyor.

Yeşim Dalgıçer Kimdir?

Oyuncu Yeşim Dalgıçer 14 Ağustos 1979 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan oyuncu bir çok yapımda rol almıştır. Böyle mi olacaktı, Sakarya Fırat, Zoraki Koca, Aşk Kapıyı Çalınca oynadığı bazı dizilerdir. Yeşim Dalgıçer İnadına Aşk adlı Fox Tv dizisinde Leyla rolünde izleyicilerle yeniden buluşacak.

inadına aşk leyla aksoy kimdir, inadına aşk leyla gerçek adı, inadına aşk dizisi yeşim dalgıçer boyu yaşı kilosu burcu ne, yeşim dalgıçer twitter instagram, inadına aşk oyuncuları
Reklamlar
Leyla Aksoy - Yeşim Dalgıçer Kimdir? Rating: 4.5 Diposkan Oleh: DO Admin

1 yorum:

Yorum Gönder