Toprak Barutçu - Taner Rumeli Kimdir?

Reklamlar
İnadına Aşk Dizisi Toprak Barutçu karakterini canlandıracak olan oyuncunun gerçek ismi Taner Rumeli'dir. Taner Rumeli'nin canlandıracağı Toprak, Karadenizli ailenin en büyük oğludur. Babasının ölümünden sonra ailede ki baba rolünü üstlenen Toprak, babasından kalan gemi tersanesini büyütüp, ülke çapında büyük bir şirkete dönüştürmüştür. Trabzon’da yaşamaya devam eden Toprak, genlerinin ve genç yaşta üstlendiği babalığın sağladığı etkiyle herşeyi en son duyan ve herşeye en son noktayı koyan adamdır. Hayatında tekbir kez düşünmeden hareket eden Toprak, ilk görüşte aşık olduğu modern ve rahat yaşamayı seven Leyla ile ailesine haber vermeden evlenmiştir. Bu evlilikten İdris Doruk adında bir oğlu olan Toprak, ne kadar dirense de boşanmaktan kurtulamamıştır. Gerçi Toprak’a göre boşayan sadece Leyla’dır. “Ben seni boşamadım,” diye her fırsatta Leyla’nın hayatına müdahele eden Toprak, ayrıldıktan sonra bile karısının, İstanbul’da bulunan aile apartmanında yaşamasını sağlamıştır. Buna zorlamıştır demek daha doğru olsa da Toprak’ın kendine bile itiraf edemediği bir sebebi vardır. Toprak hala karısına aşıktır. Bu aşk için ikinci kez savaşmayı deneyecek olan Toprak, hem delirecek, hem delirtecektir.

Taner Rumeli Kimdir?

İnadına Aşk dizisi Toprak karakterine hayat verecek olan isim, Taner Rumeli 8 Nisan 1985 yılı Ankara doğumludur.Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur.Bir çok tiyatro oyununda rol alan başarılı oyuncu İlk tiyatro oyununu 1999 yılın`da Keşanlı Ali Destanı tiyatro oyununda rol alarak yaşamıştır. Son olarak Unutma Beni dizisinde Levent rolü ile ekranlardaydı.

toprak baturçu kimdir, inadına aşk dizisi toprak gerçek adı, inadına aşk taner rumeli kimdir biyografisi, taner rumeli boyu yaşı kilosu burcu, taner rumeli twitter instagram fotoğrafları, inadına aşk oyuncuları
Reklamlar
Toprak Barutçu - Taner Rumeli Kimdir? Rating: 4.5 Diposkan Oleh: DO Admin

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder