Yeşim Aras - Nilay Duru Kimdir?

Reklamlar
Yeşim Aras
İnadına Aşk Dizisi Yeşim Aras rolünde Nilay Duru'yu izleyeceğiz. Yeşim Aras, Çınar ile yaşayacağı sürtüşmeli aşk ile karşımıza çıkacak. Yeşim, Yalın'ın nazlı kardeşi, Aras ailesinin sevimli entrikacı prensesidir. Arass Teknoloji'de satış ve pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcısı olarak çalışan ve ailenin sosyal medya yüzü olan Yeşim, tüm şirinliği ve numaracılığı ile dedesi Süreyya bey’in gözde torunudur. Kuzeni Deniz'le de arası çok iyidir ve yeri geldiğinde onu entrikalarına ortak olmaya zorlamaktan geri durmaz. Defne'yi görür görmez seven ve en yakın akadaşı ilan eden Yeşim'in hayatta tek tahammül edemediği şey, öküz modeli erkeklerdir. Ama Defne'nin abisi Çınar'la ilk karşılaştığı an, bir öküze deli gibi aşık olduğunu anlar. Aslında ağabeyi Yalın'dan dolayı böyle erkeklerle başetmek için geliştirdiği bir çok taktik vardır ama işin içine böyle büyük bir aşk ve tutku girince Yeşim'in tüm bildikleri boşa gider. Bu entrikacı prenses, maçoların şahını yola getirmek için bu sefer büyük oynamak zorundadır. Bakalım Yelim ile Çınar'ın aşklarında kazanan kim olacak. Kim kimi değiştirecek.

Nilay Duru Kimdir?

İnadına Aşk Yeşim Aras rolünde izleyeceğimiz Nilay Duru İstanbul doğumludur. Konservatuarı birincilikle bitirmiş bir oyuncudur.Kendisi cok genç yaşlarda olmasına rağmen küçük yaşlardan beri oyunculuğa merak salmıştır.Hayatın içinden bir oyun ve Çelik Manolyalar gibi izleyicisi fazla olmuş tiyatrolarda oynamıştır. Ünlü oyuncu Kızıl Elma adındaki dizide Hatice karakterini canlandırmış ve aynı sene içersinde Asla Vazgeçmem adındaki filmde Elif rolünü oynamıştır. Nİlay Duru İnadına Aşk dizisinde fettan bir güzel olan Yeşim karakterini canlandıracak.

nilay duru kimdir, inadına aşk yeşim aras gerçek adı, inadına aşk dizisi yeşim kim, nilay duru twitter instagram hesabı, nilay duru nereli kaç yaşında burcu ne, nilay duru fotoğrafları
Reklamlar
Yeşim Aras - Nilay Duru Kimdir? Rating: 4.5 Diposkan Oleh: DO Admin

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder