Aşk Yalanı Sever romantik komedi severler için geliyor.

Reklamlar
Yepyeni komedi dizisi Aşk Yalanı Sever yakında FOX TV'de ekrana gelecek.. Romantik komedinin yanı sıra duygusal bir aşk da sunan dizinin başrollerinde pek çok sevilen oyuncu yer alıyor.

Aşk Yalanı Sever izle dizisinin başrollerinde Buse Arslan, Eren Hacısalihoğlu, Seda Güven, İsmail Ege Şaşmaz ve usta oyuncu Arif Erkin’in yer aldığı Aşk Yalanı Sever çok yakında FOX ekranlarında başlıyor. Yapımcılığını Mia Yapım’ın üstlendiği romantik komedi türündeki aile ve aşk üzerine kurulu bir fedakarlık hikayesi olan yeni dizinin kadrosunda; İlhan Şeşen, Ünal Silver, Zuhal Yalçın gibi başarılı isimler de yer alıyor.

Güney Kore dizisi olan My Girl’ün konusundan yola çıkılarak hazırlanan Aşk Yalanı Sever ilk iki bölüm senaryosu; Fethi Kantarcı, Saygın Delibaş ve Barkın Şenüren’in, devam senaryolar da Verda Pars ve Şeyda Delibaşı’nın kaleminden ekrana yansıyor. Aşk Yalanı Sever'in yönetmen koltuğunda Murat Düzgünoğlu yer alırken yapımcılığını ise Mia Film,Banu Akdeniz üstleniyor. Çok yakında ekrana gelecek olan Aşk Yalanı Sever canlı izlemek için internette de olacak.

Yaşlı Bir Adamın Son Arzusu


Koçoğlu şirketinin kurucusu Hüseyin Koçoğlu (Arif Erkin), geçirdiği kalp krizi sonucu ölüm döşeğindedir. Hayata tutunmak için sevgili torunu Ferit’ten (Eren Hacısalihoğlu) tek istediği, yıllar önce yaşadığı gayrimeşru ilişki sonucu dünyaya gelen kızının ölüm haberiyle beraber varlığından yeni haberdar olduğu Ece Öztürk’ün bulmasıdır.  Ferit, tüm yolları denemiş ama Ece’nin izini bulamamıştır. Dedesinin son arzusunu yerine getirmek için çırpınan ve çaresiz kalan genç adam, sevgilisi Gonca’nın (Seda Güven) teklifini kabul ettiğinde kendisini büyük bir yalanın içinde bulur. Bu yalanın baş rolünde ise Peri Aslan (Buse Arslan) vardır. Peri Ece'nin yerine geçerek sahde dedesinin son günlerinin huzur içinde geçirmesini sağlayacak. Ama bu küçük oyun hiç tahmin edilmeyen büyük gelişmelere neden olur. Bu oyunu başlatan Gonca oyunun en büyük mağduru olacak.
Reklamlar
Aşk Yalanı Sever romantik komedi severler için geliyor. Rating: 4.5 Diposkan Oleh: DO Admin

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder