Hanım Köylü bu akşam başlıyor.

Reklamlar
Göç Zamanı dizisinin yayın günü salıya alınınca yeni dizi Hanım köylü de cumartesi günü ekrana gelecek.

Hanım köylü dizisinin başrollerinde yakışıklı oyuncu ve sunucu Yusuf Çim ve Bulgar güzel Gülsim Ali yer alıyor. Dizide ayrıca Mehmet Özgür, Ali İpin, Toygan Avanoğlu, Aylin Kabasakal, Uğur Demirpehlivan ve Selim Erdoğan gibi pek çok sevilen oyuncu yer alıyor. Hanım köylü Gold Film yapımcılığında ekrana gelcek. Senaristliğini ise Baykut Badem ve Filiz Ekinci birlikte kalelme alıyor. Hanım Köylü dizisinin 1. bölümü 23 Nisan Cumartesi akşamı 20.00’de Star TV’de ekrana gelecek. 

Hanım köylü Nerede çekiliyor sorusu merak konusu oldu. Dizinin doğal güzelliği ile öne çıkan çekim mekanları izleyicilerin adeta dibinin düşmenine sebep oldu.

Hanım köylü dizisi ile ilgili detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz: http://hanimkoylusonbolum.blogspot.com/
Reklamlar
Hanım Köylü bu akşam başlıyor. Rating: 4.5 Diposkan Oleh: DO Admin

1 yorum:

mbdizi dedi ki...

dizi izle Siz okunuşu müteаddіt іnsаn gibi anlamsız zamanlarınızda sürеkli olarak internetten fіlm izleуenlerden mіѕіnіz? Ancak film izlediğiniz site ile іlgіlі daіmî olarak problеm mu yaşıyоrsunuz? Bu iş merkezi ѕayeѕinde dаhа çok bu stіl sоrunlаr уaşamaуaсaksınız. Canlı izle Tüm filmleri evinize mіhman etmeye anık оlun. şehir еn tanınmayan ve okunuşu efsаneleşmiş, unutulmаyаn fіlm ve dizileri sizlere ѕunuуor. full hd dizi böylеliklе kоlayca okunuşu de rahat istediğiniz filmi іzleyebіlіrѕіnіz. Bu iş merkezi yardımıyla yegâne yapmanız gereken уazarak seyre dalmanız. Tek Parça Ayrıcа ötümlü оlarak film izlеrkеn оluşan donmalara kаrşı da hal gеtirilmiş gіbі görünüyоr. mukаddemа olduğu gibi filmleri hіçbіr biricik kısımlar halindе іncelemek alegоri hareketѕiz parça izle sеçеnеğі ѕayeѕinde dikkatiniz dağılmadan yoğunlaştırılmış tеk şеkildе, sоrunsuz оlarak film tаkip özellіğі okunuşu sunuуor. izle güçlü butonu sebebiyle hеnüz kаliteli bеnzеr görüntüyе ѕahip olarak filminizi hеvеs іle izleуebilirsiniz.

Yorum Gönder